Harmonica Clubدرباره ما


کلوپ سازدهنی ایران در پائیز سال 1386 شروع به کار کرد . سایت کلوپ سازدهنی بدون هیچ تبلیغ و هیاهویی توانست در بین هواداران این ساز جایگاه مناسبی پیدا کند که نتایج این موفقیت غیر قابل پیش بینی جذب بیش از 1000 عضو از سراسر کره خاکی بوده که جالب توجه اینکه این سایت از پنج قاره بازدیدکننده داشته و اعضایی از کشورهای ایران ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، ایتالیا ، سوئد ، آفریقای جنوبی ، مالزی ، هندوستان ، امارات و ... را در کنار هم دربر داشته است . عواقب این استقبال بی نظیر عوامل سایت کلوپ سازدهنی ایران را بر آن داشت تا در پائیز سال 1388 سایت را به روز رسانی کنند و سایتی که هم اکنون در اختیار هواداران میباشد سایت جدید کلوپ سازدهنی بوده که در ادامه برنامه سایت قدیمی پیش خواهد رفت.
کلوپ سازدهنی ایران با هدف تجمیع تمام دوست داران و همچنین معرفی بهترینهای این ساز پر رمز و راز و از همه مهمتر جلوگیری از راههای غلط آموزش که به اشتباه توسط برخی از استاد نماها در قالب آموزشگاههای نه چندان معتبر و قوی و دوره های چشم نواز در جامعه رایج شده است راه اندازی و در خدمت تمام هنر دوستان عزیز میباشد.
سایت کلوپ سازدهنی ایران متعلق به شخص رضا کریمی تبار بوده و توسط خود ایشان بصورت مستقیم مدیریت میشود و وابسته به هیچ کدام از آموزشگاهها و موسسات موسیقی کشور نبوده و نمیباشد و هرگونه استفاده از نام و اعتبار سایت کلوپ سازدهنی ایران برای مدیریت این سایت محفوظ میباشد.

Recent tweets


.....